Metal Factory - DEFEAT ALL (2022)

Dvanáct plnohodnotných skladeb a bezmála hodina poctivého materiálu z naší dílny. Objednejte si CD kapely Metal Factory za cenu 299 Kč + poštovné a podpořte naši tvorbu!

Pro objednávku prosím využijte formulář níže. Preferujeme osobní předání, případně zaslání CD přes zásilkovnu po ČR a vhodnou doručovací službou kamkoli na světě! 

Do objednávky prosíme o kontaktní údaje, Vaši oblíbenou pobočku Zásilkovny a preferovaný způsob úhrady (platba předem/dobírka)

Order the CD for 299 CZK + shipping and support our work! Please use the form below to order. We prefer handover in person, or sending the CD through a courier company in the Czech Republic and by a suitable delivery service anywhere in the world! Or U can use a contact e-mail: metal.factory@seznam.cz


"Defeat All je velice dobré album velmi dobře hrající skupiny. " 

"Myslím, že tohle můžete pustit kdekoliv na světě a neuděláte skupině ostudu." 

"Není to album na první poslech. Na to, aby jste jím prokousali jich budete potřebovat víc, protože se tu prostě toho hraje a zpívá celkem dost a za jeden poslech to nepoberete."

"Chcete-li tedy prvotřídní svižný melodický metal s dámským duem u mikrofonů, je Defeat all od Metal Factory album pro vás" 

- úryvky z recenzí

Objednejte si CD Metal Factory a podpořte nás! - Order here: