Nářezovka Voice from Within s živým videoklipem je tady!!!

Naše nejrychlejší skladba v tempu 190bpm s vtipným přídomkem Ostravský Painkiller se dočkala živého videoklipu!! Děkujeme kapele The Pant a pořadatelům v Kofola Music Club Krnov, zejména Martinovi Hradečnému za světla a zvukaři Láďovi Zavadilovi za zvuk a všem za super zážitek. Natočeno 29.3.2024 v Krnově, první koncert MF s Pavlínou Mochovou zpět za mikrofonem! Užívejte!

https://www.youtube.com/watch?v=MC3GDfWiDuk

Metal Factory vystoupí na MASTERS OF ROCK 2024!!!

Tohle bude legendární.

Mnozí z nás nevystupují na MoR poprvé, a tak se opět těšíme na nezaměnitelnou atmosféru tohoto legendami nabitého festivalu. Při této příležitosti připravujeme speciální show tak, abychom si všichni odvezli z Vizovic jen ty nejlepší vzpomínky.


Plán na pátek 12.7. na MoR je tedy jasný! 14:00 startujeme druhou stage s Metal Factory a po zbytek odpoledne se budeme skvěle bavit - moc se těšíme na nové tváře a na všechny ty, které známe a se kterými jsme se po mnoho let neviděli! Večer pak to všechno korunuje vystoupení Judas Priest u kterého prostě nemůžeme chybět...

Přivezeme s sebou nové věci, CD Defeat All a Merchandise, ať můžeme hrdě nosit nejen na hrudi symbol MF!

NOVINKA - singl BURNING DIGNITY letí do světa!

"Metal Factory vydává další singl z chystané desky!


Skladba nese název Burning Dignity, za mikrofonem je zpátky Pavlína Mochová a spolu se Zuzanou Batkovou tvoří opět vokální kombo tak, jak stálo u zrodu kapely a "MF" jsou tvrdší, nežli dříve.

Metal Factory v druhé letošní novince protentokrát odkládají stranou velkou část klávesových partů, přinášejí nám syrový, nekompromisní heavy-metal s power prvky a odklánějí se od všech uhlazených kapel na motivy Nightwish modelu.

Jako host se na videu objevuje kytarista Michal Rucký (Dalibor Janda), který se stará Metal Factory o studiový zvuk a je po léta blízkým kamarádem kapelníka Vaška Mocha.

Jak to šlape Ostravské stále ještě novince, musíte posoudit sami. Burning Dignity, navazující na předchozí singl "Some Kind of Hell" nám možná začíná ukazovat, jakým směrem se bude tvorba Metal Factory rozvíjet na chystaném novém CD, které by mohlo spatřit světlo světa již v roce 2025. Nechejme se překvapit, co bude následovat v budoucnu."

https://youtu.be/XpcNvc9DQsg?si=0vKFS7p0cbyHn6oN

Novinka Metal Factory - SOME KIND OF HELL

Krásný nový rok všem! 11.1.2024 jsme vydali zcela novou skladbu Some Kind of Hell a to rovnou se třemi zpěvačkami! Pavlína Mochová se vrací zpět na scénu a tahla skladba vznikla i ve spolupráci s Viktorií Surmovou, která s námi odzpívala celou loňskou sezonu a zůstává našim čestným hostem! Tímto oficiálně ohlašujeme práce na nové desce, kterou prozatím plánujeme vydat v roce 2025! Podrobnosti Vám budeme přinášet postupně. Věříme, že se bude na co těšit! 

https://www.youtube.com/watch?v=X_tXBf0_ccQ

Pavlína Mochová vzdává hold ACCEPT

Pavlína Mochová natočila na počest německé legendy ACCEPT cover verzi skladby FAST AS A SHARK, která se v roce 1982 nesmazatelně zapsala do historie. Skládáme poklonu pánům Hoffmanovi, Kaufmannovi, Dirkschneiderovi a Baltesovi za jejich skvělou práci. Na coveru se mimo jiné podílí Vašek Moch (kytara) a Jarda Sedláček (basa). Příjemnou zábavu!