Novinka Metal Factory - SOME KIND OF HELL

Krásný nový rok všem! 11.1.2024 jsme vydali zcela novou skladbu Some Kind of Hell a to rovnou se třemi zpěvačkami! Pavlína Mochová se vrací zpět na scénu a tahla skladba vznikla i ve spolupráci s Viktorií Surmovou, která s námi odzpívala celou loňskou sezonu a zůstává našim čestným hostem! Tímto oficiálně ohlašujeme práce na nové desce, kterou prozatím plánujeme vydat v roce 2025! Podrobnosti Vám budeme přinášet postupně. Věříme, že se bude na co těšit! 

https://www.youtube.com/watch?v=X_tXBf0_ccQ

Pavlína Mochová vzdává hold ACCEPT

Pavlína Mochová natočila na počest německé legendy ACCEPT cover verzi skladby FAST AS A SHARK, která se v roce 1982 nesmazatelně zapsala do historie. Skládáme poklonu pánům Hoffmanovi, Kaufmannovi, Dirkschneiderovi a Baltesovi za jejich skvělou práci. Na coveru se mimo jiné podílí Vašek Moch (kytara) a Jarda Sedláček (basa). Příjemnou zábavu!

Nový videoklip "Immortal Combat" je na světě!

➡️ Trochu rychlejší skladba Immortal Combat s autorským textem zpěvačky Pavlíny Mochové se dočkala vlastního videoklipu! ➡️ Ochutnejte atmosféru koncertů na akcích jako je festival Hellpdays, první koncert Metal Factory v ostravském klubu Barrák a další! O skvělé záběry se postaral Bořivoj Masnica, Nikol Stuchlá a přispěli také Pavel Kaštan a Josef Žilka! ➡️ Moc děkujeme všem, kdo se na videoklipu jakkoli podíleli a všem, kdo se na videu poznáte! ❤️ Užívejte a těšíme se také naživo! ❤️ 

SLEDUJTE ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=d-Z2ZqkNjwg

HELL ON MORAVIA se blíží!

25. listopadu - Barrák music club OSTRAVA - našlapané kapely WITCH HAMMERRosa NocturnaDONOR - narozeninová oslava - ukončení koncertní sezony METAL FACTORY - bude to řádná pařba v BARRÁKU - asi jako jediní budeme zpívat v angličtině, ale TENHLE VEČER TO BUDE ÚPLNĚ JEDNO zase tak moc těch koncertů nemáme, takže si chceme každý užít naplno a možná nachystáme i něco speciálního

Odkaz na FB událost je zde: https://www.facebook.com/events/1052441285650766/

METAL FACTORY na HELL ON MORAVIA

V sobotu 25.11.2023 večer se otevřou brány nového Ostravského klubu BARRÁK a MF při této příležitosti chystá vskutku speciální show - na domácí půdě, spjaté s významným jubileem a poprvé v novém prostředí! Vystoupí také kapely Witch Hammer, Donor a Rosa Nocturna. Podrobnosti brzy přineseme.